הסיפור שלנו

כמו בכל הסיפורים הטובים, ה"עסק" הזה נפתח במקרה ...

עידן בר מגיע מרקע של שיווק, מוצר וטכנולוגיה בחברות תקשורת והיי טק.

לפני פתיחת העסק, עידן עסק בסטארט-אפ שלו ולצורך קידום המוצר, החליט "ללכלך את הידיים" בעולם השיווק הדיגיטלי ולעסוק בעצמו ביצירת קמפיינים, פייסבוק וכו' של החברה.

לאחר שהביא את פלטפורמת החברה בתוך כחצי שנה למעל מיליון משתמשים בכל חודש מכל העולם, זכה לתואר "מומחה בשיווק דיגיטלי".

בשנת 2014, בערב פתיחת סטארט-אפ נוסף, חברה של חברה ביקשה להיפגש לגבי עזרה בעולם השיווק הדיגיטלי לקבוצה שלהם ומאז הכל היסטוריה.

אנו מציעים שישה שירותים – בניית אתרים, קידום אורגני בגוגל, קידום ממומן של אתרים, ניהול עמודי פייסבוק ואינסטגרם, הרצאות בנושאי שיווק דיגיטלי וייעוץ שיווקי "מחוץ לקופסא". 

החברה עובדת מול לקוחות עסקיים בכל סדרי הגדול - החל מעסק שהינו "one man show" ועד לחברות עם כ- 5,000 עובדים. 

אנו מתאימים את עצמנו ללקוח, לתקציב וללוחות הזמנים ומלווים את הלקוח בכל שלב כאשר המטרה שלנו היא לעזור ללקוחות שלנו להמשיך לעבוד בעבודה שלהם, בזמן שאנחנו עושים את מה שצריך בשביל להגשים את חזון הפעילות הדיגיטלית שלהם. 

אתם מוזמנים להיכנס לעמוד "הלקוחות" ולצפות בעשרות פרויקטים שלנו וכמובן לדבר עם כל אחד מהלקוחות ולשמוע מה יש לו להגיד עלינו בתקווה שאנחנו נשתמע אחרי ... 

בקיצור, נשמח להכיר, להיפגש, לדבר ולעבוד יחד.

שלכם,

עידן בר / 054-2999899

איך בידלנו את עצמנו?

הבידול שלנו לא נבנה מאסטרטגיה ולא נבע מתוכנית שיווק שתוכננה מראש. הבידול נבנה במסגרת פגישות עם הלקוחות וחשיפה לצורך שלהם ובעיקר לכאבים. לקוחות שעבדו בלי הפסקה מול חברה לבניית אתרים במשך חצי שנה וקיבלו תוצאות שאינן לשביעות רצונם, לקוחות ששילמו מחירים הזוים ולקוחות שחברת דיגיטל פשוט באה "לקחת להם את הכסף". כל הדברים הללו לימדו אותנו מה השירות שאנחנו רוצים לתת ויצרו את הבידול שלנו.

  1. אנו לא רוצים שהלקוח יעבוד אצלנו. אנו רוצים לעבוד אצלו. פגישה בת שעה יכולה להניב אתר חדש, תוכנית פייסבוק ומה שצריך בלי שנפריע לעבודה השוטפת שלכם.
  1. שירות, שירות ושירות – אנחנו באמת נותנים שירות אחר. כולם אומרים את זה, אבל אנחנו יודעים שהוא אחר.
  2. מעולם לא ביקשנו מלקוח עוד כסף עבור עבודה שהוגדרה מראש. לפעמים אנו מרוויחים, לפעמים אנו מפסידים, אבל נעשה מה שניתן בשביל שתהיו מרוצים ותקבלו את המוצר הטוב ביותר. הסלוגן שלנו הוא "אנו לא עוצרים עד שאתם לא מרוצים ב- 100%).
  1. טלפונים – אנחנו מפרסמים רשימה של טלפונים של לקוחותינו – אנחנו לא צריכים להכין אותם מראש, לא לתחמן, לא לבקש ולא כלום. אנחנו גאים לשרת את הלקוחות שבחרו בנו ואנו בטוחים שהם גאים שהם בחרו בנו. תתקשרו אליהם, תשאלו מה שצריך ואנחנו די בטוחים שאחרי שתדברו איתם, תדברו איתנו.
  1. כמות הפעמים שלקוחות התקשרו אלינו במטרה "לבזבז כסף" ושוכנעו לא לעשות מהלך מסוים, היא מטורפת. ההסבר פשוט. אנחנו מאמינים בתוצאות ואם אנחנו חושבים שלא נוכל לספק אותן, אנחנו מעדיפים להגיד זאת ללקוח.
    לקוח ששומע אמת, מעריך זאת ומחר בבוקר, יספר עלינו לסביבתו.
  1. כל אתר שאנו מגישים, מוגש עם תשתית של קידום אורגני בסיסי כך שהאתר יסרק ויעלה "כמו שצריך" במנועי החיפוש.
  1. מחירים שפויים – אנחנו לא מאמנים בלגזור קופון, לא מאמנים בשיטת מצליח, אנחנו מאמינים בהוגנות ולכן המחירים שלנו שפויים.

השתכנעתם? תרימו טלפון ובוא ניפגש! 054-2999899

הצוות:

עידן, עושה רעש
אלכסנדר, מתכנת על
תמנע, מלכת העיצוב

שרית, תוכן מעוצב
אייה, מבוגר אחראי