בימינו כל עסק חייב אתר אינטרנט (אפילו לנו יש!) ולדעתנו שם מתחילה פעילות השיווק הדיגיטלי של כל עסק.
בנינו בפחות משנתיים כמות עצומה של אתרי אינטרנט למגוון גדול של תחומים: נדל"ן, עורכי דין, היי-טק, חנויות ותחומים נוספים.
תהליך בניית האתר שלנו מתחיל בשיחה או פגישה בת שעה אתכם, במסגרתו אנו לומדים עליכם, על הצורך, המטרות, המתחרים ועוד. בפגישה אנו מקשיבים, כותבים ואוספים את כל המידע שצריך בשביל להפוך את המילים שלכם לשפה שיווקית שהלקוחת יאהבו ולא פחות חשוב ... גוגל.
לאחר הפגישה אנו לומדים את התחום שלכם, המתחרים ומבצעים מחקר מילים כי אנחנו מאמינים שכל אתר אינטרנט חייב להמסר עם תשתית לקידום אורגני.
לאחר שלב זה אנו עוברים לכתיבת הטקסטים ומתחילים להבין איך האתר יראה.
אחרי שהבנו, אנו עוברים לשלב העיצובי, קונים תמונות עם זכויות יוצרים ומעצבים את האתר כך שיתן את המענה שחלמתם עליו..
ואז ביום אחד, לא הרבה זמן אחרי שנפגשנו, תקבלו מאיתנו מייל עם הנושא "תתחדשו".
אחרי שתקבלו את האתר, נמשיך לעבוד אתכם על תיקונים, שינויים ומה שצריך כי עד שאתם לא מרוצים ב- 100%, אנחנו לא עוצרים.
חשוב לנו שתדעו שמעולם לא ביקשנו מלקוח כסף נוסף עבור עבודה שהיתה אמורה להיות מסוימת והפכה להיות יותר מזה. זה אומר שלפעמים הפסדנו על אתרים ויודעים מה, זה בסדר. אנחנו מעדיפים להפסיד ושתהיו מרוצים כי זו הדרך שלנו לצמוח.
אנחנו בונים אתרים בטכנלוגיית Word Press ו- WIX ודואגים להכל בדרך - הגדרת הדומיין, אנליטיקס, העברת האתר, אחסון האתר וכל מה שצריך!
אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד "לקוחות" ולראות אתרים שונים שעשינו, להתקשר ללקוחות (כל הטלפונים של הלקוחות שלנו מפורסמים באתר) ולשמוע מהם מדוע כדאי לכם לבנות אתר איתנו.
בקיצור, נשמח להכיר, להיפגש, לדבר ולעבוד יחד.
שלכם,
עידן בר / 054-2999899


אז למה אנחנו?

פתרון כולל

זה באמת לא טריוויאלי, אבל רוב הפגישות שלנו עם לקוחות הן בנות שעה ופעם הבאה שהם שומעים מאיתנו לאחר הפגישה, זה כבר כשהאתר מוכן. אנחנו מבקשים לוגו ותמונות אם רלוונטי (במידה ולא, אנחנו קונים), כותבים את הטקסטים עבור הלקוח ועושים מה שצריך בשביל שהלקוחות שלנו יועלו להמשיך בעבודה שלכם ואנחנו בשלנו.

שירות

יש לנו אובססיה לשירות. מתחילת הדרך, כל הלקוחות שלנו שומעים את המשפט "אנחנו לא עוצרים עד שאתם לא מרוצים ב- 100%". ואנחנו פשוט לא עוצרים ... עוד גרסאות, עוד תיקונים, עוד פגישות, עד שתגידו "זה בדיוק מה שחלמנו עליו". כנראה שזה גם מה שגרם ללקוחות רבים פשוט להפוך להיות חברים.

מחירים שפוים

אנחנו מאלה שצעדו לפני כמה שנים וצעקו "העם דורש צדק חברתי" כאנשים כאלו, די מעצבן אותנו לראות הצעות מחיר עם מחירים לא שפוים ולכן מתחילת הדרך אנו ידועים במחירים השפוים שלנו וכנראה שזה אחד הגורמים לכך שכמעט לא נוצר מצב שלקוח רצה להתקדם וזה לא קרה. אנחנו מבטיחים להיות קשובים למה שצריך בשביל לאפשר לכם להגשים את החלום שלכם.

לוחות זמנים

כמה שאנחנו יחודים בנושא הזה! כבר הצלחנו להרים פלטפורמה מכובדת ב- 30 שעות ללא שינה (אל תגלו ... זה עוד היה בסוף שבוע!) ומצד שני, אנחנו יודעים לקחת את הזמן שלקוח רוצה לעכל לאט לאט את התהליכים. אנחנו מתאימים את עצמנו ב- 100% לסיטואציה ודואגים לעמוד במילה שלנו כי המילה שלנו, תביא אותנו מחר לחברים שלכם.