יש לנו גישה קצת אחרת בכל מה שקשור לייעוץ - אנחנו באמת מאמינים שאתם מכירים את העסק שלכם הכי טוב שיש.
אתם יודעים מה נכון לכם, מה לא נכון לכם, מה הלקוחות רוצים, מה המתחרים עושים וכל מה שצריך בשביל שהעסק שלכם יצליח.
אז איפה אנחנו נכנסים לתמונה? כשאתם רוצים לעשות שינוי, לגדול, למתג ולהציג את עצמכם לעולם בצורה הנכונה ובכל הכוח.
כשאתם רוצים לשבת לשיחה עם אנשים שכבר "עשו את זה" בדיגיטל ויכולים לעזור לכם לחשוב מה נכון לעשות ומה לא, איך לבנות את התקציב ואיך לוודא שהכסף שאתם משקיעים בשיווק דיגיטלי, חוזר אליכם ומאפשר לכם להמשיך להשקיע ולגדול בכל הזירות וכמובן בזירה הדיגיטלית.
בקיצור, נשמח להכיר, להיפגש, לדבר ולעבוד יחד.
שלכם,
עידן בר / 054-2999899


אז למה אנחנו?

פתרון כולל

זה באמת לא טריוויאלי, אבל רוב הפגישות שלנו עם לקוחות הן בנות שעה ופעם הבאה שהם שומעים מאיתנו לאחר הפגישה, זה כבר כשהאתר מוכן. אנחנו מבקשים לוגו ותמונות אם רלוונטי (במידה ולא, אנחנו קונים), כותבים את הטקסטים עבור הלקוח ועושים מה שצריך בשביל שהלקוחות שלנו יועלו להמשיך בעבודה שלכם ואנחנו בשלנו.

שירות

יש לנו אובססיה לשירות. מתחילת הדרך, כל הלקוחות שלנו שומעים את המשפט "אנחנו לא עוצרים עד שאתם לא מרוצים ב- 100%". ואנחנו פשוט לא עוצרים ... עוד גרסאות, עוד תיקונים, עוד פגישות, עד שתגידו "זה בדיוק מה שחלמנו עליו". כנראה שזה גם מה שגרם ללקוחות רבים פשוט להפוך להיות חברים.

מחירים שפוים

אנחנו מאלה שצעדו לפני כמה שנים וצעקו "העם דורש צדק חברתי" כאנשים כאלו, די מעצבן אותנו לראות הצעות מחיר עם מחירים לא שפוים ולכן מתחילת הדרך אנו ידועים במחירים השפוים שלנו וכנראה שזה אחד הגורמים לכך שכמעט לא נוצר מצב שלקוח רצה להתקדם וזה לא קרה. אנחנו מבטיחים להיות קשובים למה שצריך בשביל לאפשר לכם להגשים את החלום שלכם.

לוחות זמנים

כמה שאנחנו יחודים בנושא הזה! כבר הצלחנו להרים פלטפורמה מכובדת ב- 30 שעות ללא שינה (אל תגלו ... זה עוד היה בסוף שבוע!) ומצד שני, אנחנו יודעים לקחת את הזמן שלקוח רוצה לעכל לאט לאט את התהליכים. אנחנו מתאימים את עצמנו ב- 100% לסיטואציה ודואגים לעמוד במילה שלנו כי המילה שלנו, תביא אותנו מחר לחברים שלכם.