עולם הקידום הממומן הוא עולם נפלא לחברות שרוצות להגיע לחשיפה מהירה ללקוחות או לחברות שעוסקים בתחומים שבהם קשה מאד להגיע לתוצאות טובות של קידום אורגני.
מהיום הראשון שנחשפנו למערכת הפרסום של גוגל (Google Adwords) "בזבזנו" סכום של 6 ספרות.
התוצר של "הבזבוז" הוא הפעילויות שיצרנו ללקוחותינו באמצעות קמפיינים אלו - מכירות, תדמית, חשיפה וכל מה שצריך בשביל לקדם את העסק ולממש את מטרת הקמפיין.
אנו מאד אוהבים לעשות קמפיינים ממומנים בגוגל, אך חשוב לנו תמיד לוודא שהלקוחות שלנו ידעו מה הם יכולים להרוויח (ומה להפסיד) ולתכנן איתם את הקמפיין הטוב ביותר שהלקוחות יאוהבו וגוגל יקדמו תוך כדי שאנו מוודאים שהקמפיין המבוצע נכון עבורם.
רוצים שהפרסומות שלכם ירוצו כבר השבוע בגוגל?
בקיצור, נשמח להכיר, להיפגש, לדבר ולעבוד יחד.
שלכם,
עידן בר / 054-2999899

אז למה אנחנו?

פתרון כולל

זה באמת לא טריוויאלי, אבל רוב הפגישות שלנו עם לקוחות הן בנות שעה ופעם הבאה שהם שומעים מאיתנו לאחר הפגישה, זה כבר כשהאתר מוכן. אנחנו מבקשים לוגו ותמונות אם רלוונטי (במידה ולא, אנחנו קונים), כותבים את הטקסטים עבור הלקוח ועושים מה שצריך בשביל שהלקוחות שלנו יועלו להמשיך בעבודה שלכם ואנחנו בשלנו.

שירות

יש לנו אובססיה לשירות. מתחילת הדרך, כל הלקוחות שלנו שומעים את המשפט "אנחנו לא עוצרים עד שאתם לא מרוצים ב- 100%". ואנחנו פשוט לא עוצרים ... עוד גרסאות, עוד תיקונים, עוד פגישות, עד שתגידו "זה בדיוק מה שחלמנו עליו". כנראה שזה גם מה שגרם ללקוחות רבים פשוט להפוך להיות חברים.

מחירים שפוים

אנחנו מאלה שצעדו לפני כמה שנים וצעקו "העם דורש צדק חברתי" כאנשים כאלו, די מעצבן אותנו לראות הצעות מחיר עם מחירים לא שפוים ולכן מתחילת הדרך אנו ידועים במחירים השפוים שלנו וכנראה שזה אחד הגורמים לכך שכמעט לא נוצר מצב שלקוח רצה להתקדם וזה לא קרה. אנחנו מבטיחים להיות קשובים למה שצריך בשביל לאפשר לכם להגשים את החלום שלכם.

לוחות זמנים

כמה שאנחנו יחודים בנושא הזה! כבר הצלחנו להרים פלטפורמה מכובדת ב- 30 שעות ללא שינה (אל תגלו ... זה עוד היה בסוף שבוע!) ומצד שני, אנחנו יודעים לקחת את הזמן שלקוח רוצה לעכל לאט לאט את התהליכים. אנחנו מתאימים את עצמנו ב- 100% לסיטואציה ודואגים לעמוד במילה שלנו כי המילה שלנו, תביא אותנו מחר לחברים שלכם.